Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Vážení zájemci,

vítejte v provizním programu produktu SW KLID, produktu, který si klade především za svůj hlavní cíl přinášet klid do podnikání. Věříme, že s takhle velkou provizí za jeden uskutečněný prodej jste se doposud nesetkali! Předpokládáme, že dokonce ve Vás nyní panují určité pochybnosti, ale nebojte, pokusíme se je velmi rychle na příštích pár řádcích vyvrátit. Snad jen pro začátek, opravdu se nejedná o žádné mlm, pyramidy a další tomu podobné vykořisťující strategie. Věříme, že rozhodnete-li se přidat k nám a odhodlaně propagovat a prodávat produkt SW KLID, záhy Vás vyplácené odměny přesvědčí k ještě větší aktivitě a to je přesně to, co my od Vás potřebujeme a co hledáme. Provize u nejlevnější varianty "Bronz" je nastavena na 2 450 Kč a v námi nejdráze nabízené variantě produktu "Diamond" je provize ve výši 24 500 Kč za jeden uskutečněný prodej!

Rádi bychom vyvrátili ještě jednu záležitost, než přejdeme k podrobnějšímu vysvětlení. Produkt SW KLID nestojí stovky tisíc! V nejdražší variantě, která se hodí například pro koorporace či firmy s mnoha pobočkami, klienta stojí v roční sazbě přesně 58 800 Kč a to je méně, než kdejaké nabízené ojeté auto na internetu. A proč to přirovnání? Ojeté auto přece zvládne prodat kdejaký Pepík. Na prodej varianty "Diamond" tak hravě můžete dosáhnout i vy! Navíc, když by jste nabízeli produkt, který pomáhá přinášet KLID.


JAKÁ JE PRODEJNÍ SKUPINA?

Služba SW KLID je primárně určena všem firmám, živnostníkům, koorporacím i státní správě, prostě všem, kteří potřebují řešit pravidelnou správu a údržbu majetku. Potencionálních klientů této služby je v podstatě neomezené množství. Každé odvětví a profese musí v rámci své činnosti hlídat a dodržovat určitou legislativu a z ní vyplývající povinnosti. Jednoduše řečeno, každý, kdo vlastní nebo spravuje majetek, by o něj měl pečovat, jinak riskuje, že v případě nehody nebo havárie nemusí dojít například k pojistnému plnění ze strany pojišťovny a nebo naopak ještě hůř, v případě zjištění zanedbání povinností může dojít až k trestně právní odpovědnosti. 

SW KLID je aktálně využíván například v oblastech: státní správy, potravinářských podniků, výrobních podniků, sportovních zařízení, obchodů a služeb, církevních institucí, zemědělských družstev, obcí, byoplynových stanic a čerpacích stanic

PÁR PŘÍKLADŮ POUŽITÍ V PRAXI

Vezmeme-li si například automobil, co vše je nezbytné hlídat? Ano, jednou za půl roku přezout pneumatiky a dál? Určitě máte v autě povinnou autolékárničku, kde hlídáte její expirační dobu. Váš motor používá samozřějmě motorový olej, který je třeba pravidelně měnit,  v opačném případě riskujete poruchu. Dále je nezbytné dodržovat pravidelné servisní prohlídky, STK, emise, platbu pojistného, koupi dálniční známky a určitě by jsme nalezli i další činnosti k hlídání. A to jsme si uvedli jen jeden prvek! Má-li někdo automobilů více a k tomu například tovární halu, množství záznamů diametrálně přibývá.

Je-li na budově komín, je třeba zajistit návštěvu kominíka, v budově jsou hasící přístroje, které musí procházet pravidelnou tlakovou zkouškou a zároveň je třeba hlídat expirace náplně. Určitě probíhá vyhřívání budovy například prostřednictví kotle, tento kotel je třeba pravidelně servisovat, hlídat zákonné revize, atd... V případě zájmu jsme schopni zaslat seznam všech činností, které by měli být nějakým způsobem pravidelně hlídány.

PROČ JSOU PROVIZE TAK VELKÉ? NENÍ V TOM NĚJAKÝ HÁČEK?

Provize jsou velké především z důvodu snahy Vás dostatečně motivovat k úspěšnému prodeji. V dnešní uspěchané době by nikdo nechtěl trávit svůj drahocenný čas jen kvůli pár drobným. Navíc přibrat profesionáního obchodníka do firmy je dnes téměř luxus, při kterém nemáte ani jistotu, zda-li se tento luxus někdy vrátí. Nemluvíme o tom, že dnešní obchodníci jsou dnes již natolik zmlsaní trhem, že si nebojí říct o velký fixní plat (30-40 tis. měs.) a navíc ještě požadují procentuální odměny z realizovaného prodeje. A to bohužel není vše. Ke své práci potřebují samozřejmě automobil, notebook, telefon s neomezeným voláním a internetem atd... Sami vidíte, jak strmě rostou náklady na jednoho obchodníka! Záhy stojíte proti realitě, kdy Vás jeden obchodník stojí pomalu stovky tísíc, ale jistotu úspěšného obchodu Vám přinést nemusí. Samozřejmě se tímto nechceme dotknout pár světlých výjimek, ale těch je bohužel jako šafránu.

A JAK JSOU VYPOČTENY PROVIZNÍ ČÁSTKY?

V současné době nabízíme produkt SW KLID v 5 variantách - bronz, platinum, silver, gold, diamond. Každá varianta je určena množstvím záznamů, které lze do systému vložit a s kterými tak klient může počítat. Provizi vypočítáme na základě měsíční ceny daného tarifu a ta se rovná 5ti měsícům platby Vámi získaného klienta. Tj. získáte-li klienta v tarifu bronz (hodí se například pro drobné živnostníky) za 490 Kč/měs., obdržíte od nás provizi ve výši 5ti jeho plateb, tj. 2 450 Kč. Získáte-li klienta v námi nejprodávanějším tarifu silver (střední firma) platící 2 300Kč/měs., odměna na provizi pro Vás činí 11 500 Kč. U nejvyšší námi prodávané varianty diamond to pak dělá neuvěřitelnou částku za jeden prodej - 24 500 Kč! Zkrátka a jasně, rozdělíme se s Vámi férově téměř o půl roku získaných plateb. Výše uvedená odměna platí, objedná-li klient zvolený tarif na 1 rok. Objedná-li tarif v rámci měsíční platby, vaše odměna je 100% z jeho první uskutečněné platby. 

JAK SE TEDY MŮŽETE ZAPOJIT?

Stačí se zaregistrovat do našeho provozního systému a následovně začít používat pro Vás jedinečně vygenerovaný affilite kód, kdy tento kód můžete libovolně, a to ať již v textovém či obrázkovém formátu, propagovat a šířit napříč internetem a Vašimi kontakty. Platnost cookies, nebo-li doby, po kterou může dojít na základě Vašeho odkazu ke koupi produktu SW KLID, je nastavena na 90 dní. Díky vašemu unikátnímu kódu budeme vždy vědět, že nově zaregistrovaný klient je právě od vás a odměna vám tak bude náležitě připsána.

CO VŠECHNO MŮŽETE UDĚLAT PRO ZÍSKÁNÍ PRODEJE?

V podstatě se meze nekladou, umíte dělat webové stránky? Vytvořte stránky, které budou prošpikovány skvělými radami, jak se starat o majetek a občas vložte do textu affilite kód pro prodej produktu SW KLID. Umíte psát čtivé texty? Pište na různé blogy, magazíny, různá diskuzní fóra nebo komentáře a vkládejte Váš kód s doporučením na nákup produktu SW KLID. Máte rozsáhlé kontakty na Facebooku, LinkedInu a dalších sociálních sítích? Nebojte se podělit o své zkušenosti a použijte pro to opět Váš unikátní kód pro prodej. Můžete vytisknout letáky a rozdávat je, můžete navrhnout vlastní e-book, natočit video na youtube, napsat hromadný e-mail kolegům a známým, můžete psát odborné články, zkrátka dělejte to, v čem jste dobří a vždy použijte v daném materiálu Váš kód. Bude-li Vaše snaha dostatečná, prodeje a provize Vás mohou brzy velmi potěšit a vylepšit tak Váš rozpočet! 

Pokud na základě vašeho odkazu u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu - Přehledy a zároveň obdržíte o proběhlé objednávce a její výši e-mail do vaší schránky.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na jan.zitko@easyfm.cz nebo telefonním čísle (+420) 602 403 010.

Za tým EASY FM s.r.o.

Jan Zítko